facebook CME
MediaPro Pictures
Partner:
< česky >   english
Výměna manželek
Okresní přebor získal Zlatou pecku

Okresní přebor získal Zlatou pecku

Již po osmnácté udělovala Asociace českých reklamních agentur a mediální komunikace (AČRA MK) svá výroční ocenění METRO Zlatá pecka. Letos však přibyla nová kategorie, odborná porota pod vedením textaře Michala Horáčka oceňovala také práce v oblasti product placementu.
Zlatých pecek se ročně uděluje dohromady ve všech kategoriích pouze dvacet. Za product placement automobilu Škoda Citigo v celovečerním filmu Okresní přebor - Poslední zápas Pepíka Hnátka obdržela Zlatou pecku také producentská a kreativní společnost Media Pro Pictures.
"Jsme rádi, že se podařilo natočit film, který byl divácky velmi úspěšný, získal Cenu české filmové kritiky, Českého lva i Zlatou pecku a dokázal tak skloubit komerční potenciál s kvalitou," poděkoval za Media Pro Pictures vedoucí marketingu Radovan Auer.

Ondřej Vetchý získal Českého lva za film Okresní přebor!

Ondřej Vetchý získal Českého lva za film Okresní přebor!

Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli si ze slavnostního ceremoniálu odnesl Ondřej Vetchý. Přestože patří k největším stálicím českého filmového nebe a na Českého lva byl nominován již mnohokrát., toto ocenění se mu dosud vyhýbalo. O to cennější je fakt, že ji dostal za divácky úspěšný film Okresní přebor - Poslední zápas Pepíka Hnátka. Stejné ocenění získal Vetchý také letos v lednu na Cenách české filmové kritiky.

Donšajni jsou sukničkáři s grácií, říká Jiří Menzel

Donšajni jsou sukničkáři s grácií, říká Jiří Menzel

Režisér Jiří Menzel se vrátil k pracovnímu názvu svého nového filmu. Místo Sukničkářů tak koncem května do kin dorazí Donšajni. Snímek právě dostříhal, pokračují další postprodukční práce.
"Oba názvy jsou takřka synonymem. Jenom jsem měl pocit, že pod názvem Sukničkáři by lidé hledali více vulgarity, než film obsahuje," vysvětlil změnu názvu Menzel, který pod pojmem "donšajn" chápe sukničkáře s grácií.

MEDIAPRO PICTURES CZ © 2011, Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Media Pro Pictures s.r.o. zakázáno.